parallax background

O NAS

Nasza filozofia działania, doświadczenia i specjalizacje

Digital Knowledge Space to kreatywna przestrzeń produkcji nowoczesnych treści multimedialnych w której specjalizujemy się w profesjonalnej produkcji materiałów wideo, audio, VR/AR/MR, kursów online, webinarów i transmisji. Specjalizujemy się szczególnie w realizacjach dla branży digital learning and development. Naszymi klientami są duże firmy i niezależni twórcy. Posiadamy wykwalifikowany zespół, nowoczesny sprzęt i dedykowane przestrzenie produkcyjne.

Fundacja Digital Knowledge Observatory
  • Fundacja Digital Knowledge Observatory to zespół wysokowykwalifikowanych ekspertów z wielu dziedzin projektowych, twórczych i biznesowych. Tutaj opracowujemy nowe metody pracy i sami uczymy się w jaki sposób oferować usługi wydajne i opłacalne dla naszych klientów.
Digital Knowledge Village
  • Centrum Nowych Technologii Digital Knowledge Village to nasz technologiczny dom i miejsce pracy. Tutaj znajdują się zaprojektowane przez nas przestrzenie: studia, laby do realizacji najprzeróżniejszych projektów multimedialnych - zarówno z nami, jak i samodzielnie.

NASZA FILOZOFIA

Tworzymy dla Ciebie, tworzymy z Tobą lub uczymy Cię tworzyć - te trzy podejścia oddają istotę naszej działalności. Wiemy, że każdy projekt jest inny i na swój sposób wymagający, szczególnie w czasach, gdy granice między twórcą, a odbiorcą zacierają się. Postawiliśmy na ciągłe dążenie do udoskonalania naszych usług i wsłuchiwania się w głosy klientów. Nie trzymamy się sztywno utartych schematów. Czasem zajmujemy się kompleksową produkcją, od pomysłu do dystrybucji, przejmując wszystkie role w procesie realizacji. Innym razem wspomagamy naszych klientów w określonym zakresie usługi, oferując przestrzeń czy wykwalifikowaną obsługę. Często też uczymy klientów, jak mogę tworzyć samodzielnie i poczuć się częścią naszej filozofii. To dlatego miejsce u nas znajdują zarówno duże firmy, jak i niezależni twórcy.

Jak się rozliczamy? W sposób najbardziej czytelny dla Ciebie i dla nas. Każdorazowo przedstawiamy różne warianty wycen i zmienne, które pozwolą Ci zoptymalizować koszty produkcji. Jeśli dokładnie wiesz, czego chcesz, to przestrzeń i pracę specjalistów wyceniamy czasowo, co pozwala bardzo precyzyjnie wszystko planować i panować nad wydatkami. Jeśli nie masz dużego doświadczenia w produkcji audiowizualnej - rozliczymy się za konkretnie wykonane zlecenie, przez co na końcu nie zaskoczy Cię żaden nieprzewidziany koszt.

MY W LICZBACH

Już

12

lat


aktywnej działalności
na rynku digital learning

Prawie

3

tys. realizacji


wykonaliśmy w tym czasie
dla naszych klientów

Około

400

ekspertów


skorzystało z naszej wiedzy,
sprzętu i infrastruktury

Ponad

10

tys. godzin


spędziliśmy w ubiegłym roku
na edukacji klientów

Dotarliśmy do

19

krajów


z naszymi realizacjami
i projektami
POBIERZ OFERTĘ