Twoje dane osobowe - co to jest?

Przez dane osobowe rozumiemy dane żywej osoby, która może zostać zidentyfikowana dzięki wykorzystaniu tych danych. Przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych jest regulowane przez Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych 2016/679 (RODO), którego stosowanie rozpoczęło się z dniem 25 maja 2018 r.

Niniejsza Polityka Prywatności wyjaśnia w jaki sposób chronimy i przetwarzamy dane osobowe adresatów naszego marketingu elektronicznego, zgodnie z Regulaminem Przesyłania Informacji Handlowych Fundacji Digital Knowledge Observatory Drogą Elektroniczną (Regulamin), dostępnym na naszej głównej stronie internetowej: https://www.digitalknowlede.pl/regulamin-swiadczenia-uslug, naszych kontrahentów, w tym wykonawców dzieła, oraz przedstawicieli i pracowników kontrahentów.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy marką Fundacji Digital Knowledge Observatory i administratorem Twoich danych osobowych. Oznacza to, że decydujemy, jak i w jakich celach Twoje dane osobowe, które nam przekazałeś lub zostały nam przekazane za Twoją zgodą, są przetwarzane. Chcemy abyś wiedział, że dokładamy wszelkich starań, aby Twoje dane osobowe były bezpieczne.

Jak się z nami skontaktować?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami wykorzystując poniższe dane kontaktowe: Fundacja Digital Knowledge Observatory, ul. Puławska 457, 02-844 Warszawa, e-mail: rodo@digitalknowledge.pl, telefon: +48 22 314 14 01

POBIERZ OFERTĘ