Junior Project Manager / Project Manager

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • umiejętność zbadania potrzeb i wsparcia w realizacji celów biznesowych Klientów
  • opieka klienta na każdym etapie współpracy: przygotowania oferty, prezentacja i negocjacje biznesowe, realizacja projektu, współpraca z działem produkcji
  • budowanie partnerskich relacji z aktualnymi i nowymi Klientami
  • koordynacja realizacji usług w zakresie produkcji i transmisji: webinarów, konferencji, konferencji hybrydowych, produkcji materiałów video
  • bieżące raportowanie do przełożonego
  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • dbanie o terminowość, organizację, wysoką jakość realizacji
  • odpowiedzialność za budżet

WYMAGANIA

  • minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów on-line
  • doświadczeniem w studiach online, digitalowych agencjach reklamowych lub ATL’owych
  • prowadziłeś/łaś podukcje webinarów, remonte’ów lub live’ów np: z konferencji i posługujesz się płynnie nomenklaturą produkcyjną
  • doświadczenie w prowadzeniu realizacji projektów komercyjnych video/TV/online oraz w prowadzeniu materiałów w post produkcji
  • zdolności organizacyjne
  • nie boisz się kontaktu z Klientami, jesteś osobą otwartą i komunikatywną
  • jesteś odpowiedzialny/na i umiesz wyciągać wnioski
  • znasz pakiet MS Office, keynote
  • wiesz jak poradzić sobie z pracą pod presją czasu
  • potrafisz samodzielnie prowadzić projekty i ustalać priorytety
  • posiadasz doświadczenie w pracy klientami korporacyjnymi i mniejszymi
  • jesteś cierpliwy/a
  • znasz język angielski w stopniu średnio - zaawansowanym (B2)

OFERUJEMY

  • realizację interesujących projektów
  • pracę nad rozwojem osobistym
  • stabilne zatrudnienie (UoP lub B2B)
  • przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • należny szacunek
  • wynagrodzenia w zależności od doświadczenia